Girls U15


A-Slutspel

Matcher - A-Slutspel

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03110305 lö 03/11 12:45 lö 03/11 Tälje A 1/8 Final Åkersberga Basket Saints 36 - 23 Södertälje BBK 1  
03112306 lö 03/11 13:55 lö 03/11 Västergård A 1/8 Final Tureberg Basket Lynx 22 - 34 Nyköping Basket  
03111006 lö 03/11 14:50 lö 03/11 Gärtuna 1/8 Final Norrköping ...ns Dolphins 63 - 29 Alvik Basket Gul  
03112307 lö 03/11 14:50 lö 03/11 Västergård A 1/8 Final Äli Basket 45 - 14 Borlänge Basket  
03111007 lö 03/11 15:45 lö 03/11 Gärtuna 1/8 Final Södertälje BBK Vit 21 - 22 Skuru Basket  
03112308 lö 03/11 15:45 lö 03/11 Västergård A 1/8 Final Tureberg Basket Ladies 21 - 15 Spånga Basket 1  
03111008 lö 03/11 16:40 lö 03/11 Gärtuna 1/8 Final KFUM Blackebergs IK East 42 - 29 AIK Basket  
03112309 lö 03/11 16:40 lö 03/11 Västergård A 1/8 Final Onsala Pirates BBK 45 - 21 Malbas  
03110711 lö 03/11 18:45 lö 03/11 Brunnsäng 1/4 Final Nyköping Basket 16 - 28 Åkersberga Basket Saints  
03111011 lö 03/11 19:25 lö 03/11 Gärtuna 1/4 Final Äli Basket 34 - 56 Norrköping ...ns Dolphins  
03112312 lö 03/11 19:25 lö 03/11 Västergård A 1/4 Final Tureberg Basket Ladies 28 - 34 Skuru Basket  
03112313 lö 03/11 20:20 lö 03/11 Västergård A 1/4 Final Onsala Pirates BBK 51 - 31 KFUM Blackebergs IK East  
04112300 sö 04/11 08:25 sö 04/11 Västergård A Semifinal Åkersberga Basket Saints 28 - 42 Norrköping ...ns Dolphins  
04112301 sö 04/11 09:20 sö 04/11 Västergård A Semifinal Onsala Pirates BBK 38 - 17 Skuru Basket  
04110305 sö 04/11 13:00 sö 04/11 Tälje A Final Norrköping ...ns Dolphins 54 - 35 Onsala Pirates BBK  
04110208 sö 04/11 15:15 sö 04/11 Täljegymnasiet Bronsmatch Åkersberga Basket Saints 24 - 19 Skuru Basket  

B-Slutspel

Matcher - B-Slutspel

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
03111009 lö 03/11 17:35 lö 03/11 Gärtuna 17-24 Högsbo Basket Tigers 12 - 52 KFUM Blackebergs IK West  
03112310 lö 03/11 17:35 lö 03/11 Västergård A 17-24 Duvbo IK Röd 28 - 39 Haga Haninge  
03111010 lö 03/11 18:30 lö 03/11 Gärtuna 17-24 Alvik Basket Grön 18 - 26 Viby Basket  
03112311 lö 03/11 18:30 lö 03/11 Västergård A 17-24 Högsbo Basket Lions 62 - 6 Järfälla Basket  
04112303 sö 04/11 11:10 sö 04/11 Västergård A 17-20 KFUM Blackebergs IK West 37 - 33 Haga Haninge  
04112304 sö 04/11 12:05 sö 04/11 Västergård A 17-20 Viby Basket 19 - 12 Högsbo Basket Lions  
04112307 sö 04/11 14:50 sö 04/11 Västergård A 19-20 Haga Haninge 38 - 22 Högsbo Basket Lions  
04110209 sö 04/11 16:10 sö 04/11 Täljegymnasiet 17-18 KFUM Blackebergs IK West 29 - 10 Viby Basket  

Extra matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
04112504 sö 04/11 12:05 sö 04/11 Fonrbacka Extramatch A-slutspel Malbas 32 - 40 AIK Basket    
04110805 sö 04/11 12:40 sö 04/11 Östertälje Extramatch A-slutspel Borlänge Basket 25 - 39 Alvik Basket Gul  
04111706 sö 04/11 13:10 sö 04/11 Västergård B Extramatch A-slutspel Tureberg Basket Lynx 42 - 37 Södertälje BBK Vit  
04112006 sö 04/11 13:30 sö 04/11 Snäckviken Extramatch A-slutspel Södertälje BBK 1 26 - 10 Spånga Basket 1  
04110806 sö 04/11 13:35 sö 04/11 Östertälje Extramatch B-slutspel Högsbo Basket Tigers 41 - 3 Järfälla Basket  
04110706 sö 04/11 14:00 sö 04/11 Brunnsäng Extramatch B-slutspel Duvbo IK Röd 25 - 22 Alvik Basket Grön  
http://www.tomtit.se/ Sydpoolen Ben and Jerrys Rent a Wreck O'Learys