List of registered teams

Club Category Team name
Aik Boys U11 AIK Svart
Aik Boys U11 AIK Gul
Aik Boys U16 Aik
AIK BASKET Boys U12 AIK Basket Svart
AIK BASKET Boys U13 AIK BASKET
AIK BASKET Boys U14 AIK Basket Svart
AIK BASKET Boys U14 AIK Basket Gul
AIK BASKET Boys U15 AIK Basket P05
AIK BASKET Girls U11 AIK Basket Vit
AIK BASKET Girls U11 AIK Basket Svart
AIK BASKET Girls U12 AIK Basket Svart
AIK BASKET Girls U12 AIK Basket Gul
AIK BASKET Girls U13 AIK Basket Gul
AIK BASKET Girls U13 AIK BASKET Svart
AIK BASKET Girls U14 AIK BASKET Raptors
AIK BASKET Girls U15 AIK BASKET Warriors
AIK BASKET Girls U15 AIK Basket Svart
AIK BASKET Girls U15 AIK Basket Gul
AIK BASKET Girls U15 AIK Basket Vit
AIK BASKET Girls U16 AIK Basket
Alvik Boys U12 Alvik Grön
Alvik Boys U12 Alvik Gul
Alvik Boys U13 Alvik
Alvik Basket Boys U11 Alvik Basket
Alvik Basket Boys U14 Alvik Basket
Alvik Basket Boys U15 Alvik Basket
Alvik Basket Girls U11 Alvik Basket 1 Alvik Grönis
Alvik Basket Girls U11 Alvik Basket 2 Alvik Anja
Alvik Basket Girls U12 Alvik Basket Olovslund
Alvik Basket Girls U12 Alvik Basket Ålsten
Alvik Basket Girls U12 Alvik Basket Smedslätten
Alvik Basket Girls U14 Alvik Basket Grön
Alvik Basket Girls U14 Alvik Basket Gul
Alvik Basket Girls U16 Alvik Basket
Alviks basket Girls U16 Alviks basket Grön
Alviks basket Girls U16 Alviks basket Vit
Antnäs BK Boys U15 Antnäs BK
BBC Sparta Bertrange Girls U13 BBC Sparta Bertrange
BBC Sparta Bertrange Girls U14 BBC Sparta Bertrange
Bjärred 305 Girls U15 Bjärred 305
BMS Herlev Boys U13 BMS Herlev White
BMS Herlev Boys U13 BMS Herlev Blue
BMS Herlev Girls U13 BMS Herlev
Bollstanäs basket Girls U12 Bollstanäs basket
Bollstanäs basket Girls U14 Bollstanäs Basket
Bollstanäs SK Boys U13 Bollstanäs SK BSK 07
Borlänge Basket Girls U16 Borlänge Basket
Botkyrka basket Girls U11 Botkyrka Basket F11
Botkyrka basket Girls U13 Botkyrka Basket
Botkyrka basket Girls U16 Botkyrka basket
Bøler basket Girls U11 Bøler basket Blue
Bøler basket Girls U11 Bøler basket Yellow
Djurgården Basket Boys U16 Djurgården Basket
Djursholm Indians Boys U13 Djursholm Indians
Djursholm Indians Boys U15 Djursholm Indians
Djursholm Indians BK Boys U14 Djursholm Indians BK Indians P06
Duvbo IK Girls U12 Duvbo IK Röd
Duvbo IK Girls U12 Duvbo IK Vit
Duvbo IK Girls U13 Duvbo IK Diamant
Eskilstuna Basket Girls U14 Eskilstuna Basket
Fryshuset Basket Boys U13 Fryshuset Basket Björkhagen
Fryshuset Basket Boys U15 Fryshuset Basket 2
Fryshuset Basket Boys U15 Fryshuset Basket 3
Fryshuset Basket Boys U16 Fryshuset Basket
Gammelstad BBK Girls U13 Gammelstad BBK
Haga Haninge Boys U13 Haga Haninge
Haga Haninge Boys U16 Haga Haninge
Haga Haninge Girls U12 Haga Haninge
Haga Haninge Girls U14 Haga Haninge
Haga Haninge Girls U15 Haga Haninge
Haga Haninge f07 Girls U13 Haga Haninge f07
Hammarby Basket Boys U13 Hammarby Basket Grön
Hammarby Basket Boys U16 Hammarby Basket
Hammarby Basket Girls U14 Hammarby Basket
Högsbo Basket Boys U14 Högsbo Basket
Högsbo Basket Boys U15 Högsbo Basket
Högsbo Basket Boys U16 Högsbo Basket
IK Eos Boys U13 IK Eos P07
IK Eos Boys U14 IK Eos Grön
IK Eos Boys U14 IK Eos Vit
IK Eos Boys U15 IK Eos Grön
IK Eos Boys U15 IK Eos Vit
IK Eos Girls U12 IK Eos Grön
IK Eos Girls U12 IK Eos Vit
IK Eos Girls U13 IK Eos F07
IK Eos Girls U14 IK Eos Grön
KFUM Blackeberg Girls U12 KFUM Blackeberg Nälsta
KFUM Blackebergs IK Boys U13 KFUM Blackebergs IK
KFUM Blackebergs IK Boys U14 KFUM Blackebergs IK
KFUM Blackebergs IK Girls U14 KFUM Blackebergs IK West
KFUM Blackebergs IK Girls U14 KFUM Blackebergs IK East
KFUM Blackebergs IK Girls U15 KFUM Blackebergs IK West
KFUM Blackebergs IK Girls U15 KFUM Blackebergs IK East
KFUM Blackebergs IK Girls U16 KFUM Blackebergs IK West
KFUM Blackebergs IK Girls U16 KFUM Blackebergs IK East
KFUM Blackeberg Ängby Girls U12 KFUM Blackeberg Ängby
KFUM Central Boys U14 KFUM Central P06 Vinröd
KFUM Central Boys U14 KFUM Central P06 Gul
KFUM Central Boys U15 KFUM Central P05
KFUM Central Basket Girls U12 KFUM Central Basket
Kfum Haga Haninge Boys U11 Kfum Haga Haninge
KFUM Järfälla Basket Boys U12 KFUM Järfälla Basket
KFUM Järfälla Basket Boys U15 KFUM Järfälla Basket
Kfum Järfälla basketboll klubb Girls U13 Kfum Järfälla basketboll klubb
Kfum Järfälla basketboll klubb Girls U15 Kfum Järfälla basketboll klubb
KFUM-KFUK Huddinge Basket Girls U12 KFUM-KFUK Huddinge Basket Svart
KFUM Lidingö Boys U15 KFUM Lidingö P05
KFUM Lidingö Basket Boys U12 KFUM Lidingö Basket Vinröd
KFUM Lidingö Basket Boys U12 KFUM Lidingö Basket 1
Kfum Sundsvall Girls U14 Kfum Sundsvall Vit
Kfum Sundsvall Girls U14 Kfum Sundsvall Blå
KFUM Umeå Girls U15 KFUM Umeå
KFUM Uppsala Girls U13 KFUM Uppsala Röd
KFUM Uppsala Girls U13 KFUM Uppsala Vit
KFUM Uppsala Basket Girls U15 KFUM Uppsala Basket Röd
KFUM Uppsala Basket Girls U15 KFUM Uppsala Basket Vit
KFUM Örebro Basket Boys U15 KFUM Örebro Basket Blå
KFUM Örebro Basket Boys U16 KFUM Örebro Basket Örebro P04
KFUM Örebro Basket P06 Boys U14 KFUM Örebro Basket P06 Vit
KFUM Örebro Basket P06 Boys U14 KFUM Örebro Basket P06 Blå
Klubb sydcenter Boys U13 Klubb sydcenter
Klubb sydcenter Girls U15 Klubb sydcenter
Kolbotn Basket Boys U16 Kolbotn basket
Kolbotn Basket Girls U16 Kolbotn Basket
Kungsholmen Boys U12 Kungsholmen Eira
Kungsholmen Boys U14 Kungsholmen Basket
Kungsholmen Basket Boys U13 Kungsholmen Basket
Kungsholmen Basket Boys U15 Kungsholmen Basket
Kungsholmen Basket Girls U14 Kungsholmen Basket Eira
Lobas Boys U12 Lobas
Lobas Boys U13 Lobas
Lobas Boys U15 Lobas
Lobas Girls U13 Lobas
Luleå City Basket Boys U14 Luleå City Basket
Malbas Boys U12 Malbas Svart
Malbas Boys U14 Malbas
Malbas Boys U15 Malbas
Malbas Girls U12 Malbas svart
Malbas Girls U13 Malbas
Malbas Girls U15 Malbas Vit
Malbas Girls U15 Malbas Svart
Nässjö Basket Girls U13 Nässjö Basket
Ockelbo Basket Boys U14 Ockelbo Basket
Ockelbo Basket Boys U15 Ockelbo Basket
Onsala Pirates BBK Boys U13 Onsala Pirates BBK
Onsala Pirates BBK Girls U15 Onsala Pirates BBK
Onsala Pirates BBK Girls U16 Onsala Pirates BBK
Persbråten BBK G04 Boys U16 Persbråten BBK G04
Puhu Juniorit Girls U12 Puhu Juniorit
Puhu Juniorit Girls U13 Puhu Juniorit White
Puhu Juniorit Girls U13 Puhu Juniorit / Red
Skuru Basket Boys U12 Skuru Basket Grön
Skuru Basket Boys U12 Skuru Basket Vit
Skuru Basket Boys U14 Skuru Basket
Skuru Basket Boys U15 Skuru Basket Grön
Skuru Basket Boys U16 Skuru Basket
Skuru Basket Girls U12 Skuru Basket 2 Skuru Grön
Skuru Basket Girls U12 Skuru Basket 3 Skuru Vit
Skuru Basket Girls U14 Skuru Basket
Skuru Basket Girls U15 Skuru Basket
Sollentuna Basket Boys U16 Sollentuna Basket
Spånga Basket Boys U13 Spånga Basket
Spånga Basket Girls U11 Spånga Basket 1
Spånga Basket Girls U11 Spånga Basket 2
Spånga Basket Girls U13 Spånga Basket 1
Spånga Basket Girls U13 Spånga Basket 2
Spånga Basket Girls U14 Spånga Basket
Spånga Basket Girls U15 Spånga Basket
Sunderby SK Girls U13 Sunderby SK BYN Gul
Sunderby SK Girls U13 Sunderby SK BYN Blå
Södertälje BBK Boys U11 Södertälje BBK Wolves
Södertälje BBK Boys U12 Södertälje BBK Panthers
Södertälje BBK Boys U13 Södertälje BBK
Södertälje BBK Boys U13 Södertälje BBK Vit
Södertälje BBK Boys U14 Södertälje BBK 1
Södertälje BBK Boys U14 Södertälje BBK 2
Södertälje BBK Boys U15 Södertälje BBK Vit
Södertälje BBK Boys U15 Södertälje BBK 2
Södertälje BBK Boys U15 Södertälje BBK 1
Södertälje BBK Boys U16 Södertälje BBK
Södertälje BBK Girls U11 Södertälje BBK Bulls
Södertälje BBK Girls U11 Södertälje BBK Panthers
Södertälje BBK Girls U11 Södertälje BBK Panthers 2
Södertälje BBK Girls U12 Södertälje BBK Bulls
Södertälje BBK Girls U12 Södertälje BBK Wolves
Södertälje BBK Girls U13 Södertälje BBK
Södertälje BBK Girls U13 Södertälje BBK Vit
Södertälje BBK Girls U14 Södertälje BBK Vit
Södertälje BBK Girls U14 Södertälje BBK
Södertälje BBK Girls U15 Södertälje BBK
Södertälje BBK Girls U16 Södertälje BBK
Tensta Basket Girls U11 Tensta Basket
Tensta Basket Girls U15 Tensta Basket
Tureberg Basket Boys U14 Tureberg Basket Bad Hombres
Tureberg Basket Boys U15 Tureberg Basket Fiverrs
Tureberg Basket Girls U12 Tureberg Basket
Tyresö Basket Girls U13 Tyresö Basket
Täby Basket Boys U14 Täby basket P06
Täby Basket Boys U15 Täby Basket 2
Täby Basket Boys U15 Täby Basket 1
Täby Basket Boys U16 Täby Basket P04
Täby Basket Girls U15 Täby basket
Täby Basket Girls U16 Täby Basket / Norrort
Wetterbygden Stars Boys U14 Wetterbygden Stars
Wetterbygden Stars Boys U15 Wetterbygden Stars
Viby Basket Boys U12 Viby Basket 2 Vit
Viby Basket Boys U12 Viby Basket 1 Röd
Viby Basket Boys U15 Viby Basket
Viby Basket Girls U11 Viby Basket Wildcats
Viby Basket Girls U12 Viby basket
Viby Basket Girls U14 Viby Basket
Viby Basket Girls U15 Viby Basket
Viby Basket Girls U16 Viby Basket
Viby Basket Vit Girls U11 Viby Basket Vit
Västerås Basket Girls U14 Västerås Basket
Västerås Basket Girls U15 Västerås Basket
Værløse Girls U15 Værløse
Værløse Girls U16 Værløse
Åkersberga Basket Boys U11 Åkersberga Basket
Åkersberga Basket Girls U11 Åkersberga Basket
Åkersberga Basket Girls U16 Åkersberga Basket
Åkersberga Basket Saints Boys U14 Åkersberga Basket Saints
Åkersberga Basket UF Girls U14 Åkersberga Basket UF
Åkersberga Basket Ungdomsförening Boys U16 Åkersberga Basket Ungdomsförening Basket
Örebro KFUM BASKET F06 Girls U14 Örebro KFUM BASKET F06
Östersund Basket Girls U12 Östersund basket 1
Östersund Basket Girls U12 Östersund basket 2
Östersund Basket Girls U13 Östersund Basket
http://www.tomtit.se/ Sydpoolen Ben and Jerrys Rent a Wreck O'Learys