Girls U13


A-Slutspel

Matcher - A-Slutspel

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01110300 sö 01/11 08:00 sö 01/11 Tälje A 1/4 Final 1:an i Grupp C 1:an i Grupp F    
01110800 sö 01/11 08:00 sö 01/11 Östertälje 1/4 Final 1:an i Grupp D 1:an i Grupp E    
01110900 sö 01/11 08:00 sö 01/11 Wasa 1/4 Final 1:an i Grupp A 2:an i Grupp B    
01112400 sö 01/11 08:00 sö 01/11 Viksberg 1/4 Final 1:an i Grupp B 2:an i Grupp A    
01110603 sö 01/11 11:40 sö 01/11 Rosenborgshallen Semifinal Vinn. 01110900 Vinn. 01110800    
01110604 sö 01/11 12:50 sö 01/11 Rosenborgshallen Semifinal Vinn. 01112400 Vinn. 01110300    
01110605 sö 01/11 14:10 sö 01/11 Rosenborgshallen Bronsmatch Förl. 01110603 Förl. 01110604    
01110606 sö 01/11 15:15 sö 01/11 Rosenborgshallen Final Vinn. 01110603 Vinn. 01110604    

B-Slutspel

Matcher - B-Slutspel

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01110302 sö 01/11 10:00 sö 01/11 Tälje A 5-12 2:an i Grupp E 3:an i Grupp C    
01112302 sö 01/11 10:20 sö 01/11 Västergård A 5-12 2:an i Grupp D 3:an i Grupp F    
01112303 sö 01/11 11:20 sö 01/11 Västergård A 5-12 2:an i Grupp F 3:an i Grupp D    
01111204 sö 01/11 12:25 sö 01/11 Pershagen 5-12 2:an i Grupp C 3:an i Grupp E    
01110206 sö 01/11 14:30 sö 01/11 Täljegymnasiet 5-8 Vinn. 01112302 Vinn. 01110302    
01112307 sö 01/11 15:20 sö 01/11 Västergård A 5-8 Vinn. 01111204 Vinn. 01112303    
01110408 sö 01/11 16:45 sö 01/11 Tälje B 7-8 Förl. 01112307 Förl. 01110206    
01110209 sö 01/11 17:50 sö 01/11 Täljegymnasiet 5-6 Vinn. 01112307 Vinn. 01110206    

Extra matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01111102 sö 01/11 10:30 sö 01/11 Ronna Extramatcher 4:an i Grupp B 4:an i Grupp F    
01111103 sö 01/11 11:30 sö 01/11 Ronna Extramatcher 4:an i Grupp A 4:an i Grupp E    
01111104 sö 01/11 12:40 sö 01/11 Ronna Avslutningsmatcher 3:an i Grupp A 3:an i Grupp B    
http://www.tomtit.se/ Sydpoolen Ben and Jerrys Rent a Wreck O'Learys